fbpx

Zobacz jak się komunikować

Newsletter skomunikowani.pl to zbiór porad, w tym opracowań ekskluzywnych, dostępnych tylko dla subskrybentów tego newslettera. Przygotowywane są przez ekspertów z różnych firm i zwykle wysyłane co 2 tygodnie. Pomogą Ci podnieść skuteczność komunikacji z klientami w zakresie marketingu, obsługi i windykacji. By je otrzymywać, podaj adres e-mail:

Twój e-mail otrzyma administrator serwisu Skomunikowani.pl. Będzie on wykorzystywany do przesyłania newslettera zawierającego m.in. informacje marketingowe.

Możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera, tj. wyrazić sprzeciw na przetwarzanie danych osobowych, klikając odpowiedni link w stopce otrzymanego newslettera lub pisząc na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter będzie wysyłany przez założyciela portalu skomunikowani.pl - Tide Software Sp. z o.o., ul. Wiśniowa 8c, 05-500 Piaseczno, który jest administratorem twoich danych osobowych. Z inspektorem ochrony danych osobowych skontaktujesz się przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki newslettera na podstawie wyrażonej zgody. W każdej chwili możesz cofnąć wyrażoną zgodę poprzez kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu.

Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom takim jak dostawca poczty elektronicznej.

Masz prawo wglądu do swoich danych, ich zmiany, usunięcia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub przeniesienia. Napisz w tym celu do administratora na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeżeli uznasz, że naruszamy zasady przetwarzania danych osobowych, możesz wnieść skargę do PUODO.

Podanie adresu e-mail jest niezbędne by otrzymywać newsletter.